Biz Kimiz,

Turizm ve taşımacılık sektöründe uzun yıllar boyu en kaliteli hizmeti sunmuş olan Başaran ULUSOY şirketler grubu çatısı altında hizmet vermeye başlayan Ulusoy Rent A Car firması 2006 yılında kendi oluşturmuş olduğu araç parkı ile şu anki adına ve kimliğine sunmuş olduğu güven sonucu ulaşmıştır. Adımız güveninizin eseri politikası ve hedefi en iyi hizmeti en hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunmayı amaç edinen Ulusoy Rent A Car firması şahıslara Lüx veya isteğe göre, firma, kurum ve kuruluşlara münferit, uzun dönem filo, binek veya üst segment her marka ve model aracı ihtiyaçları dahilinde, ayrıca kardeş firması olan BAŞARANTUR OTOBÜS İŞL. ile birlikte otobüs ve VIP minibüsleri ile hizmet vermektedir.

Merkezi İstanbul'da yer alan firmamız hizmet vermiş olduğu firma, kurum ve kuruluşların uzun dönem ve filo araç kiralama veya lüx araç kiralama ihtiyaçlarını hizmete 0(sıfır) kilometre olarak sunmakta ve sınırsız kilometre kullanımı avantajının yanı sıra tüm trafik sigortaları ve tam kapsamlı araç ve sürücü kaskosu, genel ve periyodik bakımları, lastik değişimi ve her ay araç takip yetkilileri ile araçların genel durumlarının kontrol altında tutulması, şirketlere sunmak istediğimiz güvenli kullanım ve güvenilirliği sağlamaktadır.

Firmamızın en iyi hizmeti sağladığına olan güvenimiz, siz müşterilerimize en uygun fiyat avantajı ile dönüşüyor olması, bizlerin her sektörde zamana karşı en hızlı şekilde hizmet vermek amacı için her noktayı ayrı ayrı düşünerek tüm yükü üzerimize alıyor olmamızdır.

Ulusoy Araç Kiralama

Ulusoy Araç Kiralama ® 2011
Tüm Hakları Saklıdır.